Utgått fra sortimentet
Med Forevers Tattoo Paper kan du printe egne engangstatoveringer/gnimerker med en helt vanlig laserskriver. Lag midlertidige tatoveringer med bedriftslogoen til firmafesten eller som give-aways på messen, støtt favorittfotballklubben eller forbered deg grundig til temafesten. Dessuten er de perfekte til barnefesten eller skolearrangementet!
Selges i 1-pakning
Tips: Visste du at du også kan bruke Tattoo på andre overflater enn huden? Sett dem på glass eller kopper til festen så alle kan holde orden på hvem som eier hvilken kopp, på påskeeggene i stedet for å male dem eller på julekulene for å lage personlige ornamenter.
Gjør slik:
Selges i 1-pakning
Tips: Visste du at du også kan bruke Tattoo på andre overflater enn huden? Sett dem på glass eller kopper til festen så alle kan holde orden på hvem som eier hvilken kopp, på påskeeggene i stedet for å male dem eller på julekulene for å lage personlige ornamenter.
Gjør slik:
- Print motivet speilvendt på “A”-papiret (på siden uten printede Forever-logoer)
- Legg limarket (“B”-papiret) med limsiden mot motivet – bruk gjerne en skrape med filtkant e.l. for å få så lite luftbobler som mulig
- Skjær eller klipp ut motivet
- Ta bort beskyttelsessarket og plasser motivet der det skal sitte
- Ha på litt vann med en fuktig klut eller lignende til papiret er gjennomfuktet
- Ta bort papiret og la motivet tørke (hvis du vil ha en mattere overflate, kan du forsiktig smøre et tynt lag med solkrem over motivet)
- Holdbarhet: ca. 2–4 dager (ta motovet bort igjen ved å fjerne med teip eller gni med en hudvennlig olje)
Henvendelser
Vurdering 4.2 av 5 (av 20 Henvendelser)
Lise Marie
Vurdering 5 av 5
Helt topp, når jeg først skjønte hva jeg skulle printe på.
Jonas
Vurdering 4 av 5
Fungerte overraskende bra! Satt hele kvelden uten å skades nevneverdig. Jeg ønsket ikke å ha mine på jobb, men en venn hadde sin gnuggis-tatovering fem dager før den begynte å blekne og falle av. De jeg satte på hodet var lette å skrape av, kanskje på grunn av hårstubb, men de andre jeg hadde måtte fjernes med remover for å vaske bort. Totalt sett veldig fornøyd, synes bare prisen er litt høy. Det er mulig å kjøpe ti-pakninger på andre nettsteder. Det var også litt morsomt at jeg fikk mine ark levert i en gigantisk eske. :)
Malin
Vurdering 4 av 5
Fungerer veldig bra, gnuggisene blir fine og varer i en rimelig tid. Alltid en prosess å tenke på hvilken retning det skal skrives ut. Kanskje det hadde vært en god idé å lage en beskrivelse av hvordan man kan gjøre det?.
Magnus
Vurdering 4 av 5
Fungerte helt greit.
Produktsikkerhetsinformasjon
| Artikkelnummer | 9500050000 |
|---|---|
| Produsent | Folier Sverige AB |
| Adresse | Kalkbruksvägen 17 619 71 Vagnhärad Sverige |
| Nettside | https://www.folier.se |
| E- postadresse | support@folier.se |
| Telefonnummer | +46855424060 |
Tatoveringspapir for Laserskrivere
4.2
119,90 kr
1-pakning
Utgått hos leverandør










