rormokartjej-rod-maskeraddrakt-87752-1
rormokartjej-rod-maskeraddrakt-87752-2
rormokartjej-rod-maskeraddrakt-87752-3

Rørleggerjente Rød Karnevalskostyme

349,-
Grå krona Grå krona Grå krona Grå krona Grå krona
Tyvärr är denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss. Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen

Velg variant:

Vis størrelseguide

Tilbehør

Hvite Knestrømper

Hvite Knestrømper

One size
59,-
Gul krona Gul krona Gul krona Grå krona Grå krona
Hvite Hansker Korte

Hvite Hansker Korte

One size
59,-
Gul krona Gul krona Gul krona Grå krona Grå krona
Bakåtpil
Framåtpil

Produktinformasjon

La oss presentere Super Marios jente, Super Maria! Litt bedre, mye penere og noe smartere! Det åpenbare klesvalget når du skal på fest med TV-spill som tema, eller når du skal forvandle deg til rørlegger på yrkeskarnevalet. 

Rørleggerjente Rød Karnevalskostyme inkluderer en jumpsuit med rød T-skjorte, blå shorts med seler og to store gule knapper på brystet. Det følger også med en rød hatt med en gul stjerne på. Suppler gjerne med hvite knestrømper og hvite hansker for et komplett utseende. Og kanskje en bart over leppen for å etterligne figuren Super Mario!

  • Materiale: polyester
  • Størrelser: X-Small, Small, Medium, Large og X-Large
  • Inkl. jumpsuit og hatt
  • Knestrømper, sko og hansker er ikke inkludert

Legg igjen en anmeldelse

0

Skriv din egen anmeldelse

For å skrive en anmeldelse, må du bekrefte at du har kjøpt produktet ved å skrive inn ditt ordrenummer og e-postadresse. Ordrenummeret finner du for eksempel i ordrebekreftelsen du mottok på e- post. Søk på ”partyking” i din e- post så burde du finne det frem!

Nedenfor er spørsmål mottatt fra våre kunder og svar til disse.

Spørsmål & Svar

0