OppoSuits Lumberjackie Dame Drakt
OppoSuits Lumberjackie Dame Drakt
OppoSuits Lumberjackie Dame Drakt

OppoSuits Lumberjackie Dame Drakt

849,00 kr

Finnes det lumberjacks så finnes det selvsagt også lumberjackies! Denne superlekre damedrakten kommer med det klassiske tømmerhuggermønstret på både jakke og skjørt. Perfekt som antrekk til en temafest, eller til anledninger der du ganske enkelt vil kle deg elegant med en unik og morsom vri!

OppoSuits Lumberjackie Dame Drakt består av en dressjakke med et klassisk lumberjackmønster i rødt, svart, gult og hvitt. Jakken har knapping foran og to lommer. Inkludert er også et matchende skjørt.

OppoSuits er det motsatte av en vanlig drakt, bortsett fra kvalitet og passform, og er laget i morsomme og uvanlige mønstre i et gjennomført design. På grunn av stoffets høye kvalitet kan du bruke klær fra OppoSuit om og om igjen, så det er noe annet enn vanlige karnevalskostymer.

Finnes i størrelsene: 34-46.
Art.nr 36872
Kopiera OK

Størrelseguide

Henvendelser

5

Spørsmål & Svar

0

Produktsikkerhetsinformasjon

Tagger