Hvis tanken er å forvandle ansiktet til et levende kunstverk, kan vi anbefale Moon Creations digre sortiment. Med kolleksjonen Mystic Chunky Glitter har du en rekke nye farger å velge mellom, som alle vil få ansiktet ditt til å glitre på en særdeles glamorøs og mystisk måte!
Moon Creations Mystic Chunky Glitter leveres enkeltvis på boks og finnes i åtte forskjellige farger: Valentines, Luxe, Chardonnay, Fairytale, Atlantis, Frozen, Autumn, Galaxy. Hver boks inneholder tre gram glitter, og du fester det lettest med glittergel. Glitteret er ikke testet på dyr og er 100 % kosmetisk. Dessuten er det vegansk!
Selges enkeltvis i boks på 3 gram og finnes i 8 forskjellige farger.
For å skrive en anmeldelse, må du bekrefte at du har kjøpt produktet ved å skrive inn ditt ordrenummer og e-postadresse. Ordrenummeret finner du for eksempel i ordrebekreftelsen du mottok på e- post. Søk på ”partyking” i din e- post så burde du finne det frem!
1-5 virkedager
Merk at dette er estimerte leveringstider og beregnes fra tidspunktet da pakken er sendt fra lageret vårt. Mer informasjon om frakt og leveringstider finner du i kassen når du legger inn bestillingen din.