Hoppa till innehållet
🎄 Årets spennende adventskalendere
for hele familien!→
Bestselgere
Midlertidig utsolgt
Flintlue Budget

Har du lyst til å være skallet for en kveld uten å måtte ofre sveisen? Denne fantastiske flintlue er akkurat det du trenger! Perfekt til utkledning når du skal forestille en skallet karakter – Voldemort, Dr. Evil eller en tilfeldig skallet type. Eller kanskje du har kjøpt billetter til Pitbull? 

Flintlue er en beige skalletlue i gummi med påsatte kinnskjegg som gir illusjonen av at du er skallet. Et must for alle anledninger der du vil være flintskallet!

  • Materiale: gummi
  • Størrelse: one size (voksen)

Henvendelser

Vurdering 3 av 5 (av 2 Henvendelser)

  • Susanne

    Vurdering 2 av 5

    Produktanmeldelsen: Produktet er IKKE så ton-i-ton som bildet viser, men det er mer gulaktig. Den sitter heller ikke så tett som bildet viser, så den skaper nesten ikke noe illusion av skallethet i det hele tatt, men ser mer ut som en badehette.

Produktsikkerhetsinformasjon

Artikkelnummer97664
ProdusentRubies Netherland B.V.
AdresseHeldenseweg 25A 6086 PD Neer Nederländerna
Nettsidehttps://rubiesnl.com/account/login
E- postadressecinfo@rubies.com
Telefonnummer+31858085969

Flintlue Budget

3
109,90 kr
One size
Midlertidig utsolgt

Du kanskje også liker

Ofte kjøpt sammen