doskalle-glitter-dekoration-1

Dødningehode Glitter Dekorasjon

229,-

Velg variant:

  • Bettina
    for 1 år siden
    Gul krona Gul krona Gul krona Gul krona Gul krona
    (Kunde har ikke gitt kommentar)
    0 av 0 mennesker syntes denne anmeldelsen var nyttig
    Syntes du denne anmeldelsen var nyttig?
  • Maria
    for 4 år siden
    Gul krona Gul krona Gul krona Gul krona Gul krona
    Pricken över i:et på Halloween festen. Så snygg och läcker.
    2 av 2 mennesker syntes denne anmeldelsen var nyttig
    Syntes du denne anmeldelsen var nyttig?
  • Veronika
    for 2 år siden
    Gul krona Gul krona Gul krona Grå krona Grå krona
    Snygg, att skallen var i frigolit drog ned betyget lite.
    1 av 1 mennesker syntes denne anmeldelsen var nyttig
    Syntes du denne anmeldelsen var nyttig?

Legg igjen en anmeldelse

0

Skriv din egen anmeldelse

For å skrive en anmeldelse, må du bekrefte at du har kjøpt produktet ved å skrive inn ditt ordrenummer og e-postadresse. Ordrenummeret finner du for eksempel i ordrebekreftelsen du mottok på e- post. Søk på ”partyking” i din e- post så burde du finne det frem!

Nedenfor er spørsmål mottatt fra våre kunder og svar til disse.

Spørsmål & Svar

0

Produktinformasjon

Hvem har sagt at halloween bare skal være svart og skremmende? Hvorfor ikke blande inn litt glamour i skrekkdekoren og piffe opp borddekorasjonen med dette glamglitrende dødningehodet? Akkurat like lekkert å ha i bokhyllen resten av året, og også kul å gi bort som gave!

Dødningehode Glitter Dekorasjon kommer garantert til å lyse opp høstmørket og bli en strålende pyntegjenstand på halloweenfesten. Det vakkert utformede dødningehodet er helt dekket av gnistrende strass, har glittersteiner i stedet for tenner samt holografiske paljetter i øyehulene og nesen. På avstand ser de nesten ut som gigantiske diamanter. Skummelt flott!

Mål: 19 x 15 cm.