Hoppa till innehållet
100 kr i rabatt ved kjøp over 699 kr 👻
Oppgi koden SPOOKY i kassa. Gjelder til 20.09.
Midlertidig utsolgt
Oppblåsbare Vinger Sommerfugl Hvite
Oppblåsbare Vinger Sommerfugl Hvite
Du har din fineste outfit på deg, frisyren er på plass og du kjenner deg fullstendig fantastisk til dyrekarnevalet. Men det er noe som mangler, hva kan det være? Jo, selve dyre-looken! Hva skal du gjøre? Du kan ikke kjøpe et helt kostyme, for du trives altfor bra i din outfit. Å sminke seg som et dyr er ikke aktuelt, du vil jo se bra ut i kveld. Du har ett alternativ som gjenstår, et par oppblåsbare vinger.

Oppblåsbare Vinger Sommerfugl Hvite er produsert av plast og har bånd montert på innsiden for at du enkelt skal kunne feste dem rundt dine skuldre. Vingene fylles enklest ved hjelp av en ballongpumpe.
Disse vingene veier nesten ingenting, så du kommer ikke til å merke at du bærer dem på ryggen. De oppfyller også garantert alle forventninger du har til dyrekarnevalet.

Mål: 90 cm (B) * 84 cm (H)


Merk at produktet er en engangsartikkel.

Oppblåsbare Vinger Sommerfugl Hvite

4
89,90 kr
Utgått hos leverandør

Du kanskje også liker

Ofte kjøpt sammen