Hoppa till innehållet
Opptil 25% rabatt på Oktoberfesten 🍻
Gjelder til 13.09 eller så langt lageret rekker.
Cruella Deluxe Parykk
Cruella De Vil er den onde karakteren i 101 dalmatinere som er besatt av pelsplagg. Hun er virkelig ingen dyrevenn og ser snarere dalmatinere som plagg istedenfor levende skapninger. Hun var ikke akkurat en karakter man elsket som barn, men er allikevel en morsom karakter å kle seg ut som før karneval eller halloweenfester, spesielt med tanke på hennes morsomme stil og fargevalg.

Cruella Deluxe Parykk setter prikken over i-en på din outfit. Håret hennes husker vi alle, og det er vanskelig å få til på egen hånd. Derfor hjelper denne parykken deg på nulltid. Kombiner den med vårt Cruella De Vil-kostyme og du har alt du trenger.

Kommer i en one-size

Dette er et Leg Avenue™-produkt. Leg Avenue er kjent for sine kostymer og tilbehør som er av fantastisk kvalitet. Kanskje koster de litt mer, men de er helt i sin egen klasse!

Cruella Deluxe Parykk

4.5
479,90 kr
One size
I lager(50+ stk.)

Tilbehør

Du kanskje også liker

Ofte kjøpt sammen