Svevende ballonger er veldig fint, men har du noen gang gitt en ballong til et barn uten å knyte den fast i et snøre, så vet du hvor galt det kan gå. Vel, selv med et snøre så er det en risiko for at ballongen flyr sin vei. Knyter du ballongen fast i noe tungt er dagen reddet.
Ballongsnøre farget i moderne rosegull skinnende metallic. Passer utmerket til alle våre lateks- og folieballonger. Fungerer også som gavebånd til de aller fineste pakkene.
Produktalternativ størrelser:
20 m x 7 mm
500 m x 4,8 mm
250 m x 10 mm
For å skrive en anmeldelse, må du bekrefte at du har kjøpt produktet ved å skrive inn ditt ordrenummer og e-postadresse. Ordrenummeret finner du for eksempel i ordrebekreftelsen du mottok på e- post. Søk på ”partyking” i din e- post så burde du finne det frem!
1-5 virkedager
Merk at dette er estimerte leveringstider og beregnes fra tidspunktet da pakken er sendt fra lageret vårt. Mer informasjon om frakt og leveringstider finner du i kassen når du legger inn bestillingen din.